Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Discover

Parsiyel Konteyner yüklemesi (LCL)

Denizde üstün hizmet ve maliyet avantajları

Keşfet

İstanbul Ofis

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : sales@verdelojistik.com

Piyasaların tahmin edilemediği, öngörülemeyen zamanlarda yaşıyoruz. Çevik bir tedarik zinciri ile lojistiğinizi kesintilere karşı koruyun. Verde Global'de önceliğimiz, müşterilerimizin sorunsuz nakliye süreci, kolay yönetim ve maliyet verimliliği deneyimlemesini sağlamaktır. Tedarik zinciriniz için güvenilir, basit ve hızlı hizmetler sunuyoruz.

 

Geniş hizmet çeşitliliğimiz sayesinde, parsiyel yüklemelerinizin (LCL) doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetli biçimde ulaşmasını sağlamak için farklı ekipman türleri ve konsolidasyon hizmetleri sunuyoruz.

 

 

Hizmetlerimizden faydalanın ;

 

  • Parsiyel yüklemeler ile akıllı bir şekilde yükleme yapın ve ürünlerinizin hızla hareket etmesini sağlayın. Tam konteyneri doldurmak için beklemenize gerek kalmasın.
  • LCL merkezlerimiz kusursuz bağlantı ve en hızlı dönüşü sağlar, böylece gönderileriniz anında harekete geçer.
  • Parsiyel yüklemelerin maliyetleri gerçek kargo boyutları üzerinden hesaplanır.
  • Yalnızca gönderdiğinizin bedelini ödediğiniz için, tam konteyner yükünün (FCL) tipik sabit maliyetleri, değişken gönderilerinize göre ayarlanır. Gönderilerinizde konteyner hacminin düşük kullanımı riski yoktur. 
  • Otomatik raporlama ve gönderi takibi yoluyla gönderileriniz üzerinde tam kontrole sahip olun.
  • Anında ve zamanında teslimatlarla uluslararası pazarlara giriş hızınızı artırır.

Parsiyel Konteyner yüklemesi (LCL)

Piyasaların tahmin edilemediği, öngörülemeyen zamanlarda yaşıyoruz. Çevik bir tedarik zinciri ile lojistiğinizi kesintilere karşı koruyun. Verde Global'de önceliğimiz, müşterilerimizin sorunsuz nakliye süreci, kolay yönetim ve maliyet verimliliği deneyimlemesini sağlamaktır. Parsiyel Yükünüzü (LCL) dünyanın herhangi bir yerine iletiyoruz.
.

Verde Global ile iş gereksinimlerinize en uygun biçimde, tedarik zincirinize özel olarak tasarlanan esnek bir Full Konteyner (FCL) taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Verde Global, özellikle konu denizyolu taşımacılığı olduğunda özel tasarlanmış çözümler konusunda müşterilerine tam destek sağlamaktadır.

Full Konteyner Yükü (FCL)