Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Tekstil & Perakende

Türkiye'deki son derece çok yönlü ve yüksek verimli lojistik bilgi birikimimizden yararlanarak, tekstil ve perakende sektörünün temel bileşenleri olan "tedarik" ⇒ "dağıtım merkezi" ⇒ "teslimat" konularında müşterilerin çalışmayı planladığı her yerdeyiz.

Askılı Taşımacılık

Yeniliklere ayak uyduran ve bu yenilikleri sizlere sunarak askılı taşımacılıkta kendini kanıtlamış yenilikçi bir yapıya sahibiz. Taşıma ve nakliye sürecinde şeffaf bir yapı ile tüm bilgileri sizlerle paylaşarak, araçlarımızı tanımak ve geliştirmek için bu süreçte beraber hareket edebileceğiniz bir yapıya sahibiz.

Keywords

Keşfet

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

İstanbul Ofis

Tekstil sektörümüzün ürettiği ürünlerimiz için lojistik hizmetlerinin ve hizmet kalitesinin küresel genişlemesine katkıda bulunuyoruz

Geçmişten geleceğe lojistik taşımacılığında önemli bir yere sahip olan askılı taşımacılık günümüzde tekstil firmaları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hayatımızın önemli bir yerinde olan giyim sektörü ülkemizde oldukça gelişmiş, dünyada da kendini kanıtlamış bir yapı ile, ithalatta da üst sıralarda yer almaktadır.

 

Tekstil sektöründeki müşteri ihtiyaçlarına uygun lojistik analizleri yapılarak, süreçler geliştirilmekte ve uygulamaya konmaktadır.Tesislerimiz, tekstil alanından herhangi bir ürünün depolanması için gerekli olan tüm donanıma sahiptir.Sektörel danışmanınız olarak isteklerinize uygun şekilde tekstil ürünlerinin kabulü, kontrolü, ayrılması, etiketleme, ambalajlama ve sevkiyat için uzman depo personelimiz ve özel ekipmanlarımız ile sizlerin isteklerini karşılamaya hazırız.