Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Discover

Verde Global'in Reefer çözümleriyle 'soğukkanlılığı' koruyun

Isı kontrolü gerektiren ürünlerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat olsun.

Keşfet

İstanbul Ofis

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Sıcaklığa duyarlı malzemeler gönderiyorsanız çözüm ortağınız olarak deneyimli bir lojistik ve nakliye şirketine sahip olmak, günümüzün zorlu ekonomi ve iş ortamında hiç bu kadar kritik olmamıştı. Bozulabilir ürünlerin nakliyesi için artan küresel taleple birlikte, dünya çapındaki lojistik firmaları sürekli artan talebi karşılamak için yeterli konteyner tedarik etmek için mücadele ederken, soğutuculu üniteler yetersiz kalıyor. Buna ek olarak, COVID-19 nedeniyle verimliliğin azalması ve bunun ardından dünyanın dört bir yanındaki limanlarda oluşan yoğunluk, program güvenilirliğinin azalması, geçiş sürelerinin artması ve genel kapasite eksikliği ile tedarik zincirleri bozuldu ve fiyatlar tavan yaptı.


İşte Verde Global sunduğu çözümlerle müşterilerine Reefer Konteyner yüklemelerinde yardımcı olarak sorunsuz şekilde ürünlerini varış limanlarına teslim etmektedir.

Giderek daha fazla müşterimizin reefer konteyner ihtiyaçları için bizlerden taleplte bulunmaları, soğutuculu veya reefer nakliye departmenımız en hızlı büyüyen birimlerimizden biri haline geldi.


Isıya duyarlı malzemeleri gönderirken hata payı yoktur, Müşterilere, ilgili verilerin kesintisiz akışını sağlamak, ısıya duyarlı gönderilerinin nerede olduğunu ve içeriklerinin durumunu izlemek için kritik öneme sahiptir. Sonuç olarak, Verde Global artık süreci fiziksel olarak izlemek zorunda kalmadan herhangi bir zamanda reefer konteynerlerin durum verilerini müşterileri için takip ediyor. 


Neler sunuyoruz:


  • Özelleştirilmiş taşımacılık çözümleri
  • Ekipman ve yer garantisi
  • Armatörler ile kısa ve uzun vadeli anlaşmalar
  • Minimum gecikmelerle program esnekliği
  • Rekabetçi rakamlar

Parsiyel Konteyner yüklemesi (LCL)

Piyasaların tahmin edilemediği, öngörülemeyen zamanlarda yaşıyoruz. Çevik bir tedarik zinciri ile lojistiğinizi kesintilere karşı koruyun. Verde Global'de önceliğimiz, müşterilerimizin sorunsuz nakliye süreci, kolay yönetim ve maliyet verimliliği deneyimlemesini sağlamaktır. Parsiyel Yükünüzü (LCL) dünyanın herhangi bir yerine iletiyoruz.
.

Verde Global ile iş gereksinimlerinize en uygun biçimde, tedarik zincirinize özel olarak tasarlanan esnek bir Full Konteyner (FCL) taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Verde Global, özellikle konu denizyolu taşımacılığı olduğunda özel tasarlanmış çözümler konusunda müşterilerine tam destek sağlamaktadır.

Full Konteyner Yükü (FCL)