Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Otomotiv

Sürekli büyüyen otomotiv endüstrisi için üst düzey lojistik desteği

 

Verde Global, otomotiv endüstrisinde müşterilerin ihtiyaç duyduğu en yüksek kalite ve hizmet standartlarına daima uyum göstererek özelleştirilmiş nakliye ve komple lojistik çözümleri sunar.

 

Otomotiv sektöründe tedarik zinciri, üretimde kullanılacak materyallerin tedariğini, bu materyallerin yarı ve tam mamul üretimine aktarımını ve üretimini, tamamlanan mamullerin tüketicilere ulaştırılmasını kapsamaktadır. Üretimde kullanılacak materyallerin tedariğinin zamanlaması otomotiv sektörü için çok önemlidir. Yarı mamul bekleyen sektör için malzemelerin geç temini üretimi aksatmakta, erken temini ise stok ve depolama maliyetlerini arttırmaktadır. İşte bu sebeplerden dolayı otomotiv sektörü için tam zamanında satın alma ve lojistik ihtiyacı doğmaktadır. Bu sektörde tam zamanında lojistik, faaliyetlerin ihtiyaç duyulduğu anda gerçekleştirilmesi temeline dayanır ve en önemli unsurları küçük partiler halinde, zamanında ve sık sevkiyat yapılmasıdır.

 

Kara, Deniz ve havayolu ile alternatif çözümler üretebilmemiz, süre ve maliyet açısından otomotiv sektöründe hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza avantajlar sağlamaktadır.

Otomotiv tedarik zinciri için küresel kapsam

Hizmetlerimiz, otomobil tedarikçileri, otomobil üreticileri, ithalatçılar veya distribütörler için otomotiv tedarik zincirinin her aşamasında mevcuttur.


Parçalarınızın ve araçlarınızın varış noktalarına zamanında ulaşmasını sağlamak için depo hizmetleri ve çok çeşitli taşıma çözümleri.

Keşfet

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

İstanbul Ofis