Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Discover

Havayolu Taşımacılığı

En kaliteli operasyonlara ve küresel bir ağa sahip hava taşımacılığı hizmetleri

Hava kargo hizmetlerimiz, tüm dünyaya yayılmış nakliye ağımız ve gelişmiş lojistik çözümlerimiz ile hava kargo ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler sunmaktadır. Kargonuzu dünyanın her yerine taşıyabiliriz. Kargonuzun gideceği yer ve teslimat zamanı ne olursa olsun, işlerinizi sorunsuz bir şekilde yürütmenizi sağlamak bizim işimizdir.


Verde Global, tüm dünyaya yayılmış, kapsamlı bir nakliye ağına sahip pazar lideri bir havayolu lojistik servis sağlayıcıdır. Gelişmiş, entegre lojistik çözümlerimiz sayesinde yüklemeleriniz, dünyanın herhangi bir yerindeki varış noktasına ulaştırılır.


Her soruna sunulan standart çözümlerle yetinmeyin. Verde Global ile tüm hava kargo ihtiyaçlarınız için maksimum esneklik ve verimlilik sağlayacak çeşitli hava kargo ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Dünyanın her bölgesine uçuyoruz.

Verde Hava Kargo olarak tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağımız, kalifiye personelimiz ve sağlam alt yapımız ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multimodal taşıma gibi uluslararası taşımacılık hizmetlerini hızlı ve eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

 

Müşterilerimizin stratejik iş ortağı olma felsefesiyle hareket ederek, dünyanın dört bir yanında aktif güçlü iş ağımız ile aynı zamanda charter uçak kiralama, 3. ülke transit taşımacılığı, bozulabilir ve tehlikeli madde taşımacılığı ve armatörlerle yer garantili kontrat hizmetlerini kusursuz olarak sunuyoruz.

Genel Hava Kargo Taşımaları

Ekonomik (Konsolide) / Standard / Express Servis Seçenekleri

Bozulabilir Kargo Taşımacılığı (Meyve, Sebze ve Gıda taşımacılığı)

 Havaleli ve Ağır Kargo Taşımaları (Oversize Yüklemeler)

Canlı Hayvan Taşımacılığı

Keşfet

İstanbul Ofis

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Kapıdan Kapıya Teslimat

Verde Global olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş verimliliği için tüm yükleri, ilk andan, teslim aşamasına kadar titizlikle dünyadaki önemli ticari noktalara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda tüm kargolarının takibini büyük hassasiyetle sürdürüyoruz. Bunun için de tedarik zincirinin her anında ürünlerin kontrol altında olmasını sağlarken süreç boyunca farklı avantajlar sunuyoruz: