Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Discover

Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Discover

Hakkımızda

Verde Global Lojistik Ekibi ile Tanışın

Verde Global Lojistik olarak 2008 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız,ülkemizin de lojistik anlamda gelmiş olduğu bugün ki önemli noktayı da göz önünde bulundurarak gün geçtikçe hizmet alanını ve kalitesini yükseltmiş ve kurumsal yapısı - uzman kadrosuyla değerli müşterilerine daha iyi ,hızlı ve güvenilir hizmet sunma anlayışıyla sektöründe öncü kuruluş olma yolunda hızlı adımlar atmaktadır.

 

Kendisini tamamen lojistik sektörüne adamış ve odaklanmış bir şirket olarak, dünyayı ulaşım yoluyla birbirine bağlıyoruz.

 

Müşterimizin küresel işlerine ulusal ve bölgesel sınırları aşacak şekilde tam destek sağlamak için dünya çapında çeşitli ulaşım modlarını birleştirerek  kara, deniz, hava ve intermodal taşımacılık türlerinin hepsinden faydalanıyoruz.

 Faaliyetlerimizin merkezi müşterilerimiz. 

 

 Her Verde çalışanının ortak noktası maksimum memnuniyettir. Doğal olarak,   yaptığımız her eylemin merkezinde iş ortaklarımız yer alır.

Başarılı olmak için birlikte çalışıyoruz.

 

Her birimiz işimizi elimizden gelen en iyi şekilde yapmaktan sorumlu olsak da, ancak birbirimize bağlı olduğumuzda gerçekten başarılı olabiliriz. Çünkü biz birlikte daha güçlüyüz.

İlerlemeye tutkuyla bağlıyız.
 

Firmamızın lider olmasını sağlamaya yardımcı olan şey, yaptığımız işe olan kişisel tutkumuzdur. Her türlü zorluğa ve her müşteri talebine hazır olmamızın tek yolu bu.

Birbirimize karşı sorumluyuz


Her ekip üyesi, dünyamızı hepimiz için daha güvenli ve daha iyi bir yer yapmak ile sorumludur. Önem verir ve önemsersek ancak bu şekilde adil ve gelişen bir dünya oluştururuz.

Doğru olanı, doğru yol ile yapmaya çalışıyoruz.

 

Sadece kendimiz için değil, meslektaşlarımız, müşterilerimiz, ve paydaşlarımızın doğruları içinde çalışmalıyız.

Keşfet

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : sales@verdelojistik.com

İstanbul Ofis

Verde Global Felsefesi

 

 

Teknoloji ile beraber değişen bir dünyada yaşıyoruz ve iş hayatımda karşılaştığımız zorlukları, optimum müşteri memnuniyetini sağlamak için kaynakların dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Bazen teknolojiyi, insanları, organizasyonları yüksek derecede esneklik göstererek birleştirebilmeliyiz. Bizlerde bu hususta lokal masraflar, liman trafiği gibi faktörleri dahi göz önünde bulundurarak müşterilerimize en uygun ve doğru teklifi vermek için çalışıyoruz.  

 

Tüm çalışanların sağlığının ve iş güvenliğinin korunması, Verde Global şirketinin ana hedeflerinden biridir.

 

Tüm çalışanlarımızın; güvenlik, sağlık ve sağlık koruma, kalite ve çevre koruma konularına ilişkin kişisel sorumluluk bilincini ve aynı şekilde iş yetkinliğini geliştirmek için çaba gösteriyoruz.

 

Büyümeye ve yeniliğe odaklanmış bir şirketiz. Yenilik yapma isteği, hemen uygulamaya geçmenin mutluluğu ve değer zinciri içinde standartlaştırılmış süreçler oluşturmanın sonuçları, Verde'yi temsil eden değerlerdir. İnsan faktörü, günlük işlerimizin merkezinde yer alır.