Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Discover

Full Konteyner Yüklemeleri (FCL)

Tüm taşıyıcılarla işbirliği içinde güvenilir denizyolu taşımacılığı düzenleyerek küresel ticareti kolaylaştırıyoruz.

Keşfet

İstanbul Ofis

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Verde Global ile iş gereksinimlerinize en uygun biçimde, tedarik zincirinize özel olarak tasarlanan esnek full konteyner yüklemeleri (FCL) hizmeti sunuyoruz. Tüm taşıyıcılarla işbirliği içinde güvenilir denizyolu taşımacılığı düzenleyerek küresel ticareti kolaylaştırıyoruz.

 

Verde Global, özellikle konu denizyolu taşımacılığı olduğunda özel tasarlanmış çözümler konusunda uzmandır. Full konteyner nakliyeleri için tam entegre taşımacılık hizmetleri sunar. Tedarik zincirinizin bir bölümü ya da multimodal hizmetler için bir lojistik ortağına ihtiyacınız olduğunda hizmete hazırız.

 

Güçlü, global portföyümüzle, full konteyner yüklemelerde (FCL) taşıma gereksinimlerinize en uygun taşıyıcıyı seçiyoruz. Burada uzmanlarımız, yüklerinizin taşınması için kaç farklı yöntem kullanılıyor olursa olsun, gönderinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar yönetecektir.

 

Verde Global, tedarik zincirinizi optimize edecek ve işletme hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak bir iş ortağıdır.

 

Avantajları;

 

  • Rekabetçi fiyatlandırma
  • Yüksek kalite standartları
  • Yoğun sezonlarda yer ve ekipman kullanım olanağı
  • Yükleme programı güvenilirliği
  • Sürdürülebilir çözümler
  • Haftalık sefer esnekliği
  • Sürdürülebilir "Çevreci" çözümler

Parsiyel Konteyner yüklemesi (LCL)

Piyasaların tahmin edilemediği, öngörülemeyen zamanlarda yaşıyoruz. Çevik bir tedarik zinciri ile lojistiğinizi kesintilere karşı koruyun. Verde Global'de önceliğimiz, müşterilerimizin sorunsuz nakliye süreci, kolay yönetim ve maliyet verimliliği deneyimlemesini sağlamaktır. Parsiyel Yükünüzü (LCL) dünyanın herhangi bir yerine iletiyoruz.
.

Verde Global ile iş gereksinimlerinize en uygun biçimde, tedarik zincirinize özel olarak tasarlanan esnek bir Full Konteyner (FCL) taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Verde Global, özellikle konu denizyolu taşımacılığı olduğunda özel tasarlanmış çözümler konusunda müşterilerine tam destek sağlamaktadır.

Full Konteyner Yükü (FCL)