Istanbul Office

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

Eczacılık & İlaç Sektörü

Yüksek düzeyde güvenlik gerektiren ve detaylı klinik deneylerden geçen ilaçlar ve sıcaklık kontrolü yada titreşime karşı önlem gerektiren belirli ilaçlarda dahil olmak üzere, ürün bazında optimum taşıma yöntemlerini koordine ediyoruz.

 

Verde Global, üretici ve ithalatçı ilaç firmaları, medikal firmaları, ecza depoları ve hastaneler gibi sağlık sektöründeki farklı halkalara etkin ve yaratıcı çözümler geliştirmektedir.

Ecza Depoları ve Hastane Lojistiği

 

Ecza depolarına sektörün gerektirdiği kalite standartlarında ürün dağıtım hizmeti sunulmaktadır. Dağıtımlarda ürün izlenebilirliğini ve süreç denetlenebilirliğini ön plana çıkaran anlayışla kurgulanan dağıtım ağı sayesinde ürünler hatasız şekilde tüm şubelere teslim edilmektedir.

 

Hastanelerin tedarik ettiği ilaç, medikal ve medikal olmayan ürünler için sipariş sürecinden, hastaya faturalandırmasına kadar tüm lojistik süreçlerdeki sorunlar ve iyileştirme alanlarının tespiti çalışmaları yanında hastanelerin lojistik sorunlara ayıracağı kaynağı en makul orana çekebilmeleri için özel çözümler üretilmektedir.

 

Keşfet

Location : Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad. Boğaziçi Plaza Offis No 38 Üsküdar - İstanbul 

 

Phone : 0216 706 1553

 

Mail : info@verdelojistik.com

İstanbul Ofis

Verde Global olarak kurduğumuz güçlü küresel ağ ile dünyanın farklı bölgelerinde ilaç sektöründeki ürünlerin tedariki için çalışıyoruz